Wzbogać swój pobyt w Szklarskiej Porębie korzystając z naszych usług dodatkowych - Willa "Na Cichej"

USŁUGI DODATKOWE W WILLI NA CICHEJ

USŁUGI DODATKOWE W WILLI NA CICHEJ

Szanując Państwa czas wolny dokładamy wszelkich starań by zaplanowany urlop, dni weekendowe czy wizyty biznesowe upływały pogodnie, relaksacyjnie w atmosferze odprężenia i spowolnienia. Dbając o szczegóły i detale uzupełniliśmy wyposażenie obiektu o takie drobiazgi jak suszarki, żelazko z deską do prasowania, aneks kuchenny, narciarnię, sanki, rowery oraz wiele innych.

W budynku zapewniamy bezprzewodowy internet, a w każdy pokój został wyposażony w telewizor. Na najniższej kondygnacji wydzielono salę telewizyjną, gdzie zapraszamy na wspólne oglądanie filmów i wydarzeń sportowych.

DLA AKTYWNYCH

DLA AKTYWNYCH

Dla osób ceniących aktywny tryb życia mamy wiele propozycji ciekawego spędzenia czasu. Szlaki górskie Karkonoszy to wspaniałe widoki, przyroda i świeże powietrze. Szlaki rowerowe, z których słynie Szklarska Poręba to wyczyn, kondycja zdrowie i tężyzna fizyczna. Do tego narciarstwo biegowe i zjazdowe. Wiele imprez o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Naszym gościom udostępniamy:

  • rowery, również z fotelikami dla dzieci
  • sanki
  • kije do nordic walking
  • gry planszowe dla różnych grup wiekowych

DLA BIZNESU

DLA BIZNESU

Jeśli żyjesz w szybkim tempie, jesteś zapracowany i przemęczony, jeśli pragniesz naładować akumulator, spotkać się z innymi ludźmi, przyrodą to ta oferta jest dla Ciebie. Przed przyjazdem lub na wstępie pobytu powiedz czego oczekujesz - postaramy się spełniać Twoje życzenia. Proponujemy chwile wytchnienia i relaksu, zorganizowany czas lub święty spokój.

  • rowery
  • sanki
  • kije do nordic walking
  • gry planszowe dla różnych grup wiekowych

Zniżki dla naszych Gości

Sukcesywnie pozyskujemy nowych partnerów, oferujących zniżki dla naszych Gości.

Wypoczywając w Willi na Cichej mogą Państwo korzystać ze zniżek w następujących miejscach:

W celu uzyskania informacji nt. oferowanych rabatów prosimy o kontakt z pracownikiem Willi.

Wyjazd integracyjny

Jeśli planujesz zorganizować wyjazd integracyjny dla swoich współpracowników my zrobimy to za Ciebie. Nikt nie ma wątpliwości, że wyjazd integracyjny ma zintegrować pracowników oraz sprawić, aby relacje w firmię się poprawiły. Oferujemy wiele sposobów aktywnego spędzenia czasu w grupie, ale także możemy zorganizować wieczorny bankiet, grill lub ognisko, a zimą także kulig - wystarczy, że skontaktujesz się z nami, podasz kilka detali jakie Cię interesują, a resztą zajmiemy się my. Serdecznie zapraszamy.